Katarzyna Dydek-

Wielokrotna reprezentantka Polski, uczestniczka Olimpiady Sydney 2000, Mistrzyni Europy 1999, zdobyła 5 tytułów Mistrza Polski z zespołem Lotosu Gdynia, 2 tytuły wicemistrza Euroligi, była zawodniczka zespołu Colorado Xplosion – ABL zawodowej ligi w USA, absolwentka amerykańskiej uczelni Evangel University w Springfield, Missouri w USA, trenerka z wykształcenia, obecnie pracuje z młodzieżą w gimnazjum i liceum. Równocześnie jest studentką zaocznych studiów magisterskich na wydziale filologii angielskiej w Warszawie. Komentatorka sportowa dla Canal+, mecze zawodowej ligi koszykówki kobiet wnba. Zainteresowania to język angielski, medycyna, medycyna naturalna, zdrowie, zdrowy tryb życia, fitness, kosmetyka, fotografia, film, muzyka.

1984-89 Huragan Wołomin

1989-1992 Olimpia Poznań

1992-1993 ICC Kansas JuCo USA

1993-1996 Evangel University Springfield Missouri USA

1996-1997 ABL Colorado Xplosion USA

1997-1999 Fota Porta Gdynia

1999-2000 Polpharma Gdynia

2000-2001 Quay Posir Poznań

2001-2002 Lotos Gdynia

2004-2005 Asystentka trenera reprezentacji Polski

2002-2007 Asystentka trenera Lotosu Gdynia

2007-2008 Asystentka trenera Inei AZS Poznań

2008-2010 Trenenrka zespołu ekstraklasy żeńskiej w kosz kobiet

2010-2011 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Pruszkowie, nauczycielka wychowania fizycznego w gimnazjum i liceum

kasia dydek

KRYSTIAN SZYPKA

Kapitan jachtowy, członek współzałożyciel reaktywowanego
Klubu Żeglarzy Samotników i członek współzałożyciel
Yacht Klubu Polski Świnoujście. Doświadczony żeglarz samotnik,
m.in. trzykrotnie ukończył największe polskie samotnicze
regaty pełnomorskie o puchar Poloneza. W 2011r. zrealizował
projekt Sunrise Europe Challenge opływając w 20 dni Europę zachodnią
z Gibraltaru do Świnoujścia. W 2012 roku ukończył najbardziej
morderczy bałtycki wyścig samotników – Wielka Bitwa o Gotland
(ponad 500 mil non stop w sztormowej pogodzie).
Posiada dużo praktyki i ukończonych szkoleń z zakresu
samotnego prowadzenia jachtu, przetrwania na morzu i ratownictwa.
Jest czynnym płetwonurkiem CMAS i współtwórcą projektu OceanTEAM.pl.
Na co dzień aktywny menadżer zarządzający dużą firmą produkcyjną. www.ostar2013.eu

sunrise m

ROS (Sabbia, Addiction, Jazzsticks)

Jeden z pionierów polskiej sceny klubowej - za deckami ponad 15lat. Dj i producent znany najbardziej ze swych dokonań
dla nurtu drum'n'bass.

Otwarość umysłu i nieszablonowe podejście do muzyki powodują jednak, że jego płytotekę cechuje niezwykły eklektyzm.
Wlasciciel labelu Addiction Records. Założyciel producenckiego projektu Sabbia, współpracujacego z zaprzyjaźnionymi
wokalistami, muzykami i producentami.

Ros pojawia się u boku LTJ Bukem'a w słynnym londyńskim klubie Fabric: FabricLive - "BUKEM IN SESSION".
Miał też przyjemność stanąć za deckami takich brytyjskich klubów jak: Hub, 1001 Cafe, BarRumba, Medicine Bar, Wire.
Grał we Włoszech, na Łotwie, Słowacji, Sycylii, w Czechach, Niemczech, Szwajcarii, Francji i Danii.

Działa też czynnie jako promotor, jego cykliczne imprezy Addiction Night czy Atmosphere Poland, gościły największe nazwiska z gatunku DnB.

Od 2007 roku jest rezydentem marki Carhartt w Polsce. Od października'09 prowadzi cykliczną audycje Soul Addiction show, w jednym z najpopularniejszych internetowych rozgłośni DnB na świecie, www.bassdrive.com

dj ros